Specjalista/tka ds. Rozwoju Sieci

Miejsce pracy: Poznań

Twój zakres obowiązków

  • Komunikacja (telefoniczna i mailowa) z podwykonawcami w sprawach bieżących, zamkniętych lub wymagających interwencji
  • Dbanie o wysoki poziom realizacji parametrów pracy sieci kontraktorów
  • Utrzymywanie wysokich standardów realizacji usług naprawy i holowania
  • Wdrażanie nowych rozwiązań w celu poprawy komunikacji pomiędzy podwykonawcami a ARC Europe Polska w realizacji usług, w tym obsługa i dbanie o poprawność funkcjonowania obecnych narzędzi
  • Praca nad doskonaleniem i konfiguracją procesu diagnozy telefonicznej/zdalnej., udoskonalanie narzędzia diagnozy wynikające z potrzeb firmy

Nasze wymagania

  • Wykształcenie min. średnie techniczne (profil mechanik lub elektryk samochodowy)
  • Doświadczenie w pracy w branży motoryzacyjnej/pomocy drogowej/likwidacji szkód komunikacyjnych
  • Praktyczna znajomością zagadnień z zakresu budowy, eksploatacji, obsługi i naprawy samochodów
  • Przynajmniej podstawowa wiedzą z zakresu obsługi pojazdów hybrydowych/ elektrycznych
  • Praktyczna znajomość MS Office
  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego
  • Otwartość na rozmówcę, empatia, komunikatywność
  • Prawo jazdy kat. B

To oferujemy

  • STABILIZACJĘ – współpracujemy w oparciu o umowę o pracę;
  • ELASTYCZNOŚĆ – pracę można rozpocząć w przedziale 7:30 – 9:30;
  • LUDZI - jesteśmy zgranym i dynamicznym zespołem, który pomoże Ci się odnaleźć w naszej firmie;
  • ROZWÓJ – zapewnimy Ci pracę rozwijającą Twoje umiejętności, powierzymy ciekawe zadania;
  • INTEGRACJĘ – organizujemy imprezy dla Pracowników i wspólnie angażujemy się w akcje charytatywne;
  • BENEFITY POZAFINANSOWE – oferujemy naszym pracownikom prywatną opiekę medyczną, ubezpieczenie na życie, możliwość skorzystania z karty sportowej, dofinansowanie karty na posiłki;
  • PRACĘ W ATRAKCYJNEJ LOKALIZACJI – nasze biuro mieści się w dogodnej lokalizacji w centrum Poznania.