Dobrze zorganizowana i profesjonalna pomoc w przypadku awarii samochodu jest dzisiaj usługą niezwykle pożądaną przez klientów. Jako lider car assistance w Polsce wychodzimy naprzeciw tym oczekiwaniom, włączając do użytku 25 nowych pojazdów serwisowych realizujących usługi napraw na drodze. To dla nas ważne wydarzenie, ponieważ dzięki temu dysponujemy największą i najnowocześniejszą flotą tego typu samochodów w Polsce. 

W środę, 17 maja w Salonie Samochodów Używanych LeasePlan Polska w Warszawie odbyło się oficjalne przekazanie naszej firmie nowych pojazdów serwisowych marki Ford Transit Connect. W ceremonii wręczenia kluczyków do samochodów uczestniczyli przedstawiciele firmy Ford Polska, wraz z Prezesem i Dyrektorem Zarządzającym panem Attila Szabó, firmy LeasePlan Fleet Management Polska z Prezesem Zarządu, panem Rogierem Klop oraz Prezesem Zarządu ARC Europe Polska, panem Markiem Zefirianem. Warto podkreślić, że wszystkie trzy firmy od lat łączy stała współpraca.

Partnerstwo pomiędzy ARC Europe Polska, Ford Polska i LeasePlan Fleet Management Polska realizuje się w niezwykły sposób. Wszystkie trzy firmy są dla siebie nawzajem partnerami biznesowymi, klientami i dostawcami jednocześnie. Z Fordem łączy nas doskonała współpraca, trwająca już 17 lat. Z LeasePlan Polska pracujemy już od ponad 13 lat. Dzięki takim relacjom możemy wzajemnie rozwijać się, czego efektem jest zadowolenie kierowców doświadczających awarii na drogach” - powiedział w trakcie uroczystości przekazania pojazdów Marek Zefirian, Prezes Zarządu ARC Europe Polska. „Nasza najważniejsza kompetencja, jaką jest naprawa na drodze, należy do unikalnych w Polsce i w Europie. Dysponujemy największą flotą pojazdów serwisowych w kraju, co oznacza dla kierowców szybszy i skuteczniejszy powrót do mobilności” – dodał Marek Zefirian.

Kluczyki do nowych samochodów marki Ford Transit Connect zostały przekazane pracownikom naszej firmy, którzy codziennie pełnią dyżury, korzystając z pojazdów serwisowych. Nowoczesne samochody są wyposażone w zestaw 150 narzędzi, które umożliwiają diagnostykę i naprawę awarii na miejscu zdarzenia. Flota pojazdów patrolowych to tzw. Mobilni Mechanicy, którzy są zlokalizowani w najważniejszych ośrodkach miejskich w kraju. Specjalizują się w skutecznej naprawie na miejscu zdarzenia, dzięki czemu kierowca może kontynuować jazdę nie czekając na holownik czy auto zastępcze. 

„Nasza flota samochodów serwisowych jest częścią ogólnoeuropejskiego systemu pomocy assistance, którą nasza firma świadczy na terenie kraju już od ponad 20 lat. W centrum tego systemu znajduje się człowiek, kierowca, użytkownik, krótko mówiąc – klient” – powiedział Marek Zefirian. „Klient jest kimś, kto nadaje sens istnieniu każdej firmy. ARC Europe istnieje dla naszych klientów i dzięki naszym klientom. Rozwijamy się z myślą o nich” – dodał.

Coraz więcej osób postrzega assistance jako standardowy element wsparcia kierowców w podróży. Sprawdzone rozwiązania z wykorzystaniem najnowszych technologii to podstawa do sprawnej i skutecznej pomocy na drodze. Kluczem do sukcesu w car assistance jest szybkie dotarcie do kierowcy i skuteczna naprawa pojazdu w miejscu awarii. Mobilni Mechanicy naszej firmy należą do najlepszych usuwając nawet 50% wszystkich usterek na miejscu korzystając przy tym ze świetnie wyposażonych samochodów serwisowych. Warto dodać, że w grupie ARC Europe większość czynności związanych z organizacją usług jest zautomatyzowana, co pozwala uprościć i przyspieszyć cały proces od zgłoszenia do udzielenia pomocy przez Mobilnego Mechanika.

„ARC Europe Polska współpracuje z Fordem już od kilkunastu lat, a wzajemne relacje są na bardzo dobrym poziomie. Jestem niezwykle zadowolony, że nasze samochody zostały wybrane do tak ciężkiej i odpowiedzialnej pracy, jaką są naprawy na miejscu zdarzenia awarii. Świadczy to o renomie Forda, którego samochody dostawcze słyną z niezawodności i bezproblemowej eksploatacji przez wiele lat. Potwierdza również reputację rodziny Transitów, która spełnia obietnicę >>Built Ford Tough<<” – powiedział Prezes i Dyrektor Zarządzający Ford Polska, Attila Szabó.

„Wieloletnia współpraca LeasePlan z firmą, która jest liderem w Europie w zakresie świadczenia usług assistance, przynosi wiele obustronnych korzyści. To najlepszy dowód na to, że doświadczony partner flotowy skutecznie zwiększa efektywność operacyjną i optymalizuje procesy biznesowe. Nasze usługi wynajmu długoterminowego, obejmujące finansowanie pojazdów, serwisowanie i zarządzanie flotą pozwalają wspierać mobilność firmy, jak również rozwój tej organizacji" - powiedział Rogier Klop, Prezes Zarządu LeasePlan Fleet Management Polska.

Wróć do Bloga