Zapraszamy na Galę Nagród PZWLP, podczas której poznamy tegorocznych laureatów prestiżowych na rynku flotowym w Polsce nagród. Tym razem Gala odbędzie się w wyjątkowej scenerii Arkad Kubickiego w Warszawie (Zamek Królewski). Po raz pierwszy w historii w wydarzeniu będą mogli uczestniczyć nie tylko goście na miejscu imprezy, ale również wszystkie zainteresowane osoby. Bezpośrednio z Arkad Kubickiego w Warszawie, Gala Nagród PZWLP będzie na żywo transmitowana online na stronie www.galapzwlp.pl. Sponsorem Generalnym Gali jest ARC Europe Polska.

Nagrody PZWLP, podobnie jak w ubiegłym roku, zostaną przyznane w łącznie 6 kategoriach: dla najlepszych serwisów mechanicznych i blacharsko – lakierniczych, najbardziej przyjaznego branży flotowej dealera samochodów, dla firm użytkujących najbardziej ekologiczne floty (Nagroda Eko Flota) i bezpieczne floty (Nagroda Bezpieczna Flota) oraz dla firmy najbardziej zaangażowanej we wdrażanie napędów w pełni elektrycznych (Nagroda Flotowy Lider Elektromobilności).

Każdy z laureatów otrzyma wyjątkową statuetkę, ręcznie tworzoną przez artystę rzeźbiarza Dariusza Zielińskiego. Zwycięzcy są wyłaniani w dwuetapowych konkursach, na podstawie nominacji firm należących do PZWLP oraz ocen przyznawanych według precyzyjnych, co roku aktualizowanych kryteriów.

W tym roku Nagrody PZWLP zostaną przyznane już po raz czternasty. Do tej pory, na przestrzeni 14 lat, do tych wyróżnień zgłoszonych zostało blisko 1200 nominacji.

Kto w tym roku dołączy do grona laureatów Nagród PZWLP i odbierze statuetkę na scenie w Arkadach Kubickiego w Warszawie?

Przekonamy się już 2 grudnia o godzinie 18:30!

 Zapraszamy do obejrzenia transmisji na żywo z tego wydarzenia na www.galapzwlp.pl 

Wróć do Bloga