Nasza historia rozpoczęła się 3 grudnia 1991 roku w Kolonii w Niemczech. Po raz pierwszy, europejskie automobilkluby (ADAC, The AA, ANWB, ACI, OEAMTC, RACE, TCB i TCS) połączyły siły, aby stworzyć nową firmę ARC Transistance. Celem wspólnego projektu był udział w europejskich przetargach oraz obsługa segmentu B2B. 

 

 

W tamtym czasie to była prawdziwa rewolucja. Kluby, które do tej pory działały wyłącznie na poziomie krajowym, w obliczu nowych oczekiwań ze strony Klientów (takich jak Opel i General Motors) postanowiły rozszerzyć swój zasięg na całą Europę.


 
 

Od 2009 roku działamy pod marką ARC Europe. W tym roku zrobiliśmy kolejny ważny krok, łącząc Spółki w Polsce, Francji i Grecji pod jedną, wspólną marką. Od tej pory jesteśmy jedną Grupą zatrudniającą 800 pracowników w 5 różnych krajach. Jesteśmy największym dostawcą usług assistance w segmencie B2B w Europie, ze świetnie prosperującą siecią w ponad 40 krajach europejskich.

 

 

Przed nami wiele nowych wyzwań i ekscytujących projektów, które chcemy realizować, 
z ambicją dostarczania usług na najwyższym poziomie w Europie. W ramach jednej Grupy będziemy sięgać nowych horyzontów, aby pozostać konkurencyjnym i dotrzymać kroku zmianom w sektorze mobilności.

 

 
 

Wróć do Bloga