Artykuł

ARC Europe powołuje z dniem 1 czerwca 2023 pana Willema Aala na stanowisko CEO firmy.

ARC Europe, wyspecjalizowany dostawca usług z zakresu mobility assistance na europejskim rynku motoryzacyjnym, ogłasza, że pani Ilaria Caputo z dniem 31 maja 2023 roku odchodzi z firmy, aby realizować nowe projekty. Jednocześnie nowym CEO został pan Willem Aal, który obejmie funkcję z dniem 1 czerwca 2023 roku.

16/05/2023
Artykuł

Mobilne ładowarki w standardzie elektrycznego assistance ARC Europe

Czy naładowanie samochodu elektrycznego może być tak proste jak naładowanie telefonu komórkowego? Może, a nawet jest. Kluczem jest odpowiednia sieć nie tylko ładowarek stacjonarnych, ale profesjonalny assistance pojazdów elektrycznych. Przykładem tego są mobilne ładowarki dostępne na rynku europejskim. Taki rodzaj pomocy oferuje m.in. ARC Europe France, siostrzana spółka ARC Europe Polska.

11/05/2023
Artykuł

System eCall. Z duchem postępu w branży assistance

Każdego dnia służby ratunkowe interweniują w miejscach zdarzeń drogowych, dzięki powiadomieniu wysłanemu przez uszkodzony pojazd. Samochód sam zgłasza wypadek i wzywa na miejsce odpowiednią pomoc. Brzmi nieprawdopodobnie? Warto zaznaczyć, że ogromną zasługę w tym procesie mają również ludzie. Mowa o wykwalifikowanych pracownikach firm obsługujących system eCall – jedną z nich jesteśmy my, ARC Europe Polska.

14/03/2023
Artykuł

Elektryczna przyszłość według ekspertów ARC Europe Polska i PSPA

Przyszłość samochodów spalinowych w Europie została przesądzona – od 2035 roku w państwach członkowskich UE będzie można rejestrować wyłącznie samochody napędzane paliwami alternatywnymi. Znaczący wzrost ilości pojazdów elektrycznych oraz zmiany w infrastrukturze wyraźnie potwierdzają nadchodzące zmiany. Jak to wygląda w Polsce? Dokąd zmierza branża EV w naszym kraju – na te pytania odpowiadają eksperci naszej firmy i Polskiego Stowarzyszenia Paliw Alternatywnych.

01/12/2022