Artykuł

Elektryczny standard Assistance według ARC Europe Polska

Zwrot w kierunku elektromobilności stał się faktem. Blisko połowa nowych samochodów elektrycznych w Polsce jest pod ochroną assistance naszej firmy. Wraz z rosnącą liczbą elektryków wzrastają oczekiwania klientów, którzy chcą zapewnić mobilność również kierowcom EV. Współpracujemy z najważniejszymi producentami samochodów elektrycznych w Europie i konsekwentnie tworzymy oraz wdrażamy standardy obsługi assistance pojazdów elektrycznych.

10/08/2022
Artykuł

ARC Europe ogłasza odejście Dyrektora Zarządzającego Stefano Sarti i powołuje obecną Dyrektor Finansową Ilarię Caputo na stanowisko CEO.

ARC Europe, europejski lider na rynku usług assistance i mobility ogłosił, 
że Stefano Sarti, Dyrektor Zarządzający Grupy, z dniem 31 maja 2022 r. opuści firmę, aby realizować nowe projekty. Zarząd mianował Ilarię Caputo, Chief Finance & Insurance Officer, na nowego interim CEO Grupy.

31/05/2022
News

Życzenia Wielkanocne

Spokojnych i bezpiecznych Świąt Wielkanocnych życzy Zespół ARC Europe Polska.

12/04/2022
Artykuł

Blisko połowa nowych samochodów elektrycznych w Polsce w portfelu assistance ARC Europe Polska

Prawie co drugi samochód elektryczny (46%) sprzedany w 2021 roku jest pod ochroną assistance naszej firmy - wynika z danych Instytutu SMAR. Ubiegły rok był rekordowy dla rynku elektryków w Polsce. Na polskie drogi wyjechało ponad 20 tys. samochodów z napędem elektrycznym (BEV i PHEV), w tym ponad 9,5 tys. czystych elektryków. Zdecydowana większość pojazdów (85%) pochodziła z rodzimych salonów sprzedaży.

24/02/2022