Artykuł

Flota mobilnych pojazdów serwisowych rośnie w siłę – o wieloletniej współpracy ARC Europe Polska z Fordem

Kierowcy przywykli do sytuacji, w której awaria samochodu musi zakończyć się jego odholowaniem do serwisu. Branża assistance przychodzi jednak z rozwiązaniami, które zmieniają rzeczywistość na drodze – teraz to warsztat przyjeżdża na miejsce zdarzenia i przywraca mobilność, zapewniając ciągłość podróży. Tego rodzaju usługi świadczy nasza firma, która jest liderem car assistance w Europe. Włączyliśmy do użytku 25 sztuk modelu Ford Transit Connect, posiadając tym samym największą flotę pojazdów se

12/09/2023
Artykuł

Assistance pojazdów elektrycznych w sytuacji pożaru

Niedawne doniesienia medialne zelektryzowały, nomen omen, użytkowników pojazdów EV i nie tylko. Mowa o pożarze jednego z samochodów elektrycznych w Trójmieście, który otworzył dyskusję na temat bezpieczeństwa i właściwego gaszenia pożarów tego typu pojazdów. Skuteczne ugaszenie samochodu napędzanego prądem to jednak nie koniec – odpowiednie procedury i know-how to także domena firm assistance, które zajmują się pojazdami po zdarzeniu. Jedną z nich jesteśmy my, lider car assistance w Europie.

11/07/2023
Artykuł

Prezentujemy nową flotę pojazdów serwisowych

Dobrze zorganizowana i profesjonalna pomoc w przypadku awarii samochodu jest dzisiaj usługą niezwykle pożądaną przez klientów. Jako lider car assistance w Polsce wychodzimy naprzeciw tym oczekiwaniom, włączając do użytku 25 nowych pojazdów serwisowych realizujących usługi napraw na drodze. To ważne wydarzenie dla nas, ponieważ dzięki temu dysponujemy największą i najnowocześniejszą flotą tego typu samochodów w Polsce.

22/05/2023
Artykuł

ARC Europe powołuje z dniem 1 czerwca 2023 pana Willema Aala na stanowisko CEO firmy.

ARC Europe, wyspecjalizowany dostawca usług z zakresu mobility assistance na europejskim rynku motoryzacyjnym, ogłasza, że pani Ilaria Caputo z dniem 31 maja 2023 roku odchodzi z firmy, aby realizować nowe projekty. Jednocześnie nowym CEO został pan Willem Aal, który obejmie funkcję z dniem 1 czerwca 2023 roku.

16/05/2023