Artykuł

Elektryczna przyszłość według ekspertów ARC Europe Polska i PSPA

Przyszłość samochodów spalinowych w Europie została przesądzona – od 2035 roku w państwach członkowskich UE będzie można rejestrować wyłącznie samochody napędzane paliwami alternatywnymi. Znaczący wzrost ilości pojazdów elektrycznych oraz zmiany w infrastrukturze wyraźnie potwierdzają nadchodzące zmiany. Jak to wygląda w Polsce? Dokąd zmierza branża EV w naszym kraju – na te pytania odpowiadają eksperci naszej firmy i Polskiego Stowarzyszenia Paliw Alternatywnych.

01/12/2022
Artykuł

5 zasad właściwego assistance samochodów elektrycznych

Właściciele samochodów elektrycznych muszą być świadomi odpowiednich działań, które należy podjąć w przypadku awarii czy kolizji auta. Jako lider assistance pojazdów elektrycznych w Europie, w oparciu o swoje doświadczenia, stworzyliśmy 5 najważniejszych zasad właściwego assistance EV.

14/11/2022
Artykuł

10 zasad prawidłowego korzystania z pojazdu elektrycznego według ARC Europe Polska

Dynamiczny rozwój elektromobilności w Polsce to już zjawisko powszechne. Dotyczy ono wzrostu liczby zarejestrowanych aut elektrycznych, systematycznie pojawiających się premier samochodów jak i rosnącego zainteresowania tematem ze strony konsumentów. We właściwej eksploatacji elektryka pomoże 10 zasad użytkowania tego rodzaju samochodów, stworzonych przez ekspertów naszej firmy.

26/09/2022
Artykuł

Elektryczny standard Assistance według ARC Europe Polska

Zwrot w kierunku elektromobilności stał się faktem. Blisko połowa nowych samochodów elektrycznych w Polsce jest pod ochroną assistance naszej firmy. Wraz z rosnącą liczbą elektryków wzrastają oczekiwania klientów, którzy chcą zapewnić mobilność również kierowcom EV. Współpracujemy z najważniejszymi producentami samochodów elektrycznych w Europie i konsekwentnie tworzymy oraz wdrażamy standardy obsługi assistance pojazdów elektrycznych.

10/08/2022