Artykuł

Zmieniamy oblicze car assistance w Polsce

Rozmowa Aleksandry E. Wysockiej, redaktor naczelnej Gazety Ubezpieczeniowej z Pawłem Zawiszą, dyrektorem ds. rozwoju biznesu w ARC Europe Polska.

28/06/2021
News

Starter24 zmienia się w ARC Europe Polska!

ARC Europe stawia dzisiaj kolejny krok milowy w procesie konsolidacji, który rozpoczął się w 2016 roku od przejęcia 100% udziałów w firmach assistance w Polsce, Francji i Rosji oraz uruchomienia działalności brokerskiej (ARC Europe insurance brokerage). Z początkiem czerwca Spółki w Polsce i Francji zaczynają działać pod wspólną marką – ARC Europe. W związku z tym, Starter24 zmienia nazwę na ARC Europe Polska.

08/06/2021
Artykuł

Co polscy kierowcy wiedzą o systemach bezpieczeństwa i wsparcia dostępnych w samochodzie?

Najbardziej znanym system bezpieczeństwa w samochodzie jest ABS – zna go 58% polskich kierowców. Niestety, tylko co dziesiąty kierowca ma wiedzę na temat systemu eCall, który umożliwia ręczne lub automatyczne wezwanie pomocy. A inne systemy wsparcia? Jakie nowoczesne rozwiązania interesują polskich kierowców? Przedstawiamy kolejne wyniki naszego badania.

28/04/2021
News

Dołączyliśmy do Polskiego Stowarzyszenia Paliw Alternatywnych (PSPA)

Zostaliśmy członkiem PSPA, największej organizacji branżowej kreującej rynek pojazdów elektrycznych i technologii wodorowych w Polsce i w regionie CEE. Jako pierwsza firma z branży assistance w PSPA chcemy aktywnie uczestniczyć w rozwoju rynku EV w Polsce, dzieląc się swoim doświadczeniem oraz rozwiązaniami wypracowanymi w Grupie ARC Europe.

07/04/2021