Artykuł

Blisko połowa nowych samochodów elektrycznych w Polsce w portfelu assistance ARC Europe Polska

Prawie co drugi samochód elektryczny (46%) sprzedany w 2021 roku jest pod ochroną assistance naszej firmy - wynika z danych Instytutu SMAR. Ubiegły rok był rekordowy dla rynku elektryków w Polsce. Na polskie drogi wyjechało ponad 20 tys. samochodów z napędem elektrycznym (BEV i PHEV), w tym ponad 9,5 tys. czystych elektryków. Zdecydowana większość pojazdów (85%) pochodziła z rodzimych salonów sprzedaży.

24/02/2022
Artykuł

Rozpoczynamy przegląd start-upów we współpracy z ADAC, Plug and Play i STARTUP AUTOBAHN

Rozpoczynamy start-up scouting. Projekt jest realizowany we współpracy z niemiecką platformą innowacji STARTUP AUTOBAHN wspieraną przez Plug and Play (z siedzibą w Stuttgarcie) oraz niemiecki automobilklub - ADAC. Wybraliśmy trzy obszary biznesowe najważniejsze dla naszej firmy: alternatywna mobilność, connectivity (connected cars) i elektromobilność (EV). Już wkrótce wybrane start-upy będą mogły wdrażać wspólne rozwiązania w całej Europie.

07/02/2022
Artykuł

Życzenia świąteczne

Najserdeczniejsze życzenia zdrowych i radosnych Świąt. Niech przyszły rok upłynie pod znakiem pozytywnych emocji i bezpiecznych podróży, na drodze ku nowym horyzontom.

22/12/2021
Artykuł

To my tworzymy standardy elektromobilnego assistance

Rozmowa Aleksandry E. Wysockiej, redaktor naczelnej Gazety Ubezpieczeniowej z Markiem Zefirianem, CEO ARC Europe Polska.

14/12/2021