Artykuł

Co polscy kierowcy wiedzą o systemach bezpieczeństwa i wsparcia dostępnych w samochodzie?

Najbardziej znanym system bezpieczeństwa w samochodzie jest ABS – zna go 58% polskich kierowców. Niestety, tylko co dziesiąty kierowca ma wiedzę na temat systemu eCall, który umożliwia ręczne lub automatyczne wezwanie pomocy. A inne systemy wsparcia? Jakie nowoczesne rozwiązania interesują polskich kierowców? Przedstawiamy kolejne wyniki naszego badania.

28/04/2021
News

Dołączyliśmy do Polskiego Stowarzyszenia Paliw Alternatywnych (PSPA)

Zostaliśmy członkiem PSPA, największej organizacji branżowej kreującej rynek pojazdów elektrycznych i technologii wodorowych w Polsce i w regionie CEE. Jako pierwsza firma z branży assistance w PSPA chcemy aktywnie uczestniczyć w rozwoju rynku EV w Polsce, dzieląc się swoim doświadczeniem oraz rozwiązaniami wypracowanymi w Grupie ARC Europe.

07/04/2021
Artykuł

Życzenia Wielkanocne

Zdrowych i bezpiecznych Świąt Wielkanocnych życzy Zespół Starter24

02/04/2021
Artykuł

Eksperci, aspirujący i nowicjusze - zbadaliśmy umiejętności polskich kierowców

Panuje powszechna opinia, że polscy kierowcy są pewni siebie i przekonani o swoich wysokich umiejętnościach. Czy jest to równoznaczne ze znajomością obsługi samochodu oraz najnowszych systemów wsparcia kierowcy? Okazuje się, że tylko co piątego kierowcę, można uznać za prawdziwego „eksperta”, a 40% z nich konsultuje się w sprawie obsługi samochodu. Poniżej przedstawiamy wyniki naszego badania.

24/03/2021