News

10 lat pracy z DKV Euro Service!

W dniu 7 października odbyła się Konferencja poświęcona krajom współpracującym z DKV Euro Service. Poza podsumowaniem wyników za rok poprzedni oraz pierwsze półrocze 2021, DKV Euro Service zaprezentowało uczestnikom swój kierunek rozwoju. W agendzie znalazło się również miejsce, aby podziękować poszczególnym krajom współpracującym za ich dotychczasową pracę. Miło nam poinformować, że we wrześniu 2019 roku minęło nam wspólnych 10 lat z DKV Euro Service!

14/10/2021
Artykuł

Blisko połowa nowych samochodów elektrycznych w Polsce w portfelu ARC Europe Polska

49% nowych samochodów elektrycznych w Polsce jest pod ochroną assistance naszej firmy - wynika z raportu Samar. Co więcej, 7 na 10 najpopularniejszych marek elektryków sprzedawanych w Europie jest obsługiwanych przez Grupę ARC Europe. Powód? ARC Europe współpracuje z najważniejszymi producentami samochodów elektrycznych w Europie i konsekwentnie wdraża strategię i standardy obsługi assistance pojazdów elektrycznych – wszystko na bazie doświadczeń całej Grupy (m.in. ADAC, ANWB, AA i innych).

23/09/2021
Artykuł

ARC Europe Polska partnerem 18. Insurance Forum

Zapraszamy na wyjątkowe wydarzenie dotyczące rozwoju elektromobilności podczas 22. Banking Forum i 18. Insurance Forum, które odbędzie się 26 października o godzinie 13:10. Posłuchaj debaty współorganizowanej przez ARC Europe Polska z udziałem przedstawicieli PZU, Renault, Polskiego Stowarzyszenia Paliw Alternatywnych.

22/09/2021
Artykuł

Co producenci i dealerzy powinni wiedzieć o polskich kierowcach.

Panuje powszechna opinia, że polscy kierowcy są pewni siebie i przekonani o swoich wysokich umiejętnościach. Okazuje się, że tylko co piątego kierowcę można uznać za prawdziwego „eksperta”, a 40% z nich konsultuje się w sprawie codziennej obsługi samochodu. Niestety w większości przypadków nie jest to serwis czy dealer. Badanie przeprowadzone przez naszą firmę pokazuje też wzrost świadomości i chęć korzystania z zaawansowanych systemów wsparcia kierowcy, w tym autonomicznej jazdy. Z drugiej st

02/08/2021